Skip to main content
Search form

Warsztat: Ochrona przed cyberprzestępczością


Zapraszamy na bezpłatny warsztat pt. „Ochrona przed cyberprzestępczością”, który odbędzie się 26 października (wtorek), w godzinach 16.30-18.00 w biurze MISO przy ul. Koszykowej 51A lok. 13.

My, nasze dane, nasza tożsamość i działalność prywatna, gospodarcza czy publiczna są już na tyle powszechnie obecne w sieci, że równie powszechnie stajemy się ofiarami przestępstw popełnianych drogą cyfrową. Co trzeba wiedzieć, żeby chronić siebie i innych przed nadużyciami ze strony przestępców i hakerów? Według jakich schematów działają cyberprzestępcy? Gdzie szukać pomocy i jak skutecznie zawiadomić organy ścigania? Zapraszamy na bezpłatny warsztat, na którym odpowiemy na wszystkie te pytania.

Prowadzący:
Maciej Mackiewicz - Prezes Zarządu Stowarzyszenia AntiFraud. Adwokat specjalizujący się w zagadnieniach łączących tematykę prawa karnego gospodarczego, nowych technologii i tzw. przestępstw białych kołnierzyków. Jest pomysłodawcą i koordynatorem Forum Bezpieczeństwa Telekomunikacyjnego „Tel Sec”.

UWAGA!
Ograniczona liczba miejsc. W celu rejestracji, prosimy o wysłanie e-maila na adres: centrum.analiz@miso.org.pl

Udział w wydarzeniu wyłącznie dla osób w pełni zaszczepionych, posiadających certyfikat ozdrowieńców lub negatywny wynik testu na obecność koronawirusa.